logotyp

DECATHLON

V naší MŠ byl vypracován projekt s názvem „Dopravní výchova v MŠ aneb děti v dopravě". Projekt, který bude realizován po dobu jednoho roku, je podpořen prodejcem sportovního vybavení Decathlon Teplice.

Cílem projektu je rozšíření povědomí dětí předškolního věku o dopravě a silniční bezpečnosti. Děti by měly přiměřenou formou získávat vědomosti a zkušenosti z dopravní výchovy, aby si vytvořily správné návyky v této oblasti. Projekt nám umožnil získat 2 kola, 2 koloběžky a 2 odstrkávadla, díky kterým bude možné tento cíl realizovat po praktické stránce.

V rámci projektu navštívíme také dopravní hřiště v Teplicích – Proseticích a k naplnění jeho cílů přispějí jistě pravidelně pořádané besedy a výchovné programy Městské policie Dubí.

NÁVŠTĚVA DOPRAVNÍHO HŘIŠTĚ

V rámci projektu „Dopravní výchova v MŠ aneb děti v dopravě“ jsme koncem května strávili jedno dopoledne na dopravním hřišti v Teplicích. Na úvod s dětmi pohovořil policista, který s nimi prošel celý prostor hřiště a vysvětlil jednotlivé dopravní situace, pojmenoval společně s dětmi dopravní značky a poučil je o správném chování na hřišti. Děti si pak s použitím cyklistických přileb vyzkoušely jízdu na odrážedlech, koloběžkách či jízdních kolech. „Dopravní prostředky“ si vzájemně půjčovali a střídali se v rolích řidičů a chodců. Z návštěvy hřiště byly děti nadšené, moc se jim tam líbilo.

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí v mateřské škole najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
Mateřská škola Mstišov
Školní 39, 417 03, Dubí 3 – Mstišov

Tel: 417 538 045
e-mail: ms-mstisov@volny.cz

ID schránky: kg3ku7s

zřizovatel: Město Dubí
https://www.facebook.com/
Domů

Created by © 2020 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign